Бренди

Гордістю шоколадної фабрики "Millennium" є бренди, які вже давно полюбили наші споживачі: "Millennium", "Любимов", "Oskar le Grand", "Любимов Kids", "Золотой Запас".

Millennium

Асортимент продукції Millennium гідний найвищих нагород, оскільки увібрав в себе всілякі комбінації смаків і уподобань. Насолоджуйтесь неперевершеною майстерністю наших кондитерів в шоколадних колекціях Millennium.

Переглянути каталог

Любимов

Любимов - цукерки і шоколад для найулюбленіших. Різноманітність асортименту забезпечує універсальний набір для будь-якого випадку. Виберіть свій ідеальний подарунок близьким людям!

Переглянути каталог

OSKAR LE GRAND

Респектабельність, сміливість, витонченість і європейська стриманість втілені в продукції Oskar le Grand. Відкрийте для себе магію шоколадного мистецтва. Кращий шоколад зі спеціальних сортів какао, натуральні інгредієнти і прекрасна традиція - вкладати душу в улюблену справу, створюючи тільки найкраще...

Переглянути каталог

ЛЮБИМОВ Kids

Шоколадна продукція з колекції Любимов Kids - продукти вищої якості. Рецептура спеціально розроблена нашими технологами для маленьких ласунів і повністю відповідає міжнародним стандартам. Якість протестовано і схвалено компанією, яка дотримується найвищих європейських вимог до якості та безпеки дитячого продукту.

Переглянути каталог

ЗОЛОТИЙ ЗАПАС

Серія "Золотий Запас" створена, щоб відтворити традиційний смак улюблених з дитинства цукерок і відродити кращі традиції шоколадного майстерності. В асортимент серії входять найвідоміші марки цукерок на території СНД - це всіма знайомі й улюблені цукерки: Білочка, Кара Кум, Ведмедик  у лісі і т.д.

Переглянути каталог

Chocolatier best recipies

Бренд Chocolatier гарантує кращу цінову пропозицію серед цукерок асорті відомого виробника на ринку України. А також, для домашнього приготування десертів, створена лінійка Chocolatier best recipies, яка дозволить творити шоколадні шедеври на власній кухні.

Переглянути каталог


Захисний код: