Бренди

Гордістю шоколадної фабрики "Millennium" є бренди, які вже давно полюбили наші споживачі: "Millennium", "Любімов", "Oskar le Grand", "Любимов Kids", "Chocolatier".

Millennium

Асортимент продукції Millennium гідний найвищих нагород, оскільки увібрав в себе всілякі комбінації смаків і уподобань. Насолоджуйтесь неперевершеною майстерністю наших кондитерів в шоколадних колекціях Millennium.


Любімов

Любімов - цукерки і шоколад для найулюбленіших. Різноманітність асортименту забезпечує універсальний набір для будь-якого випадку. Виберіть свій ідеальний подарунок близьким людям!


OSKAR LE GRAND

Респектабельність, сміливість, витонченість і європейська стриманість втілені в продукції Oskar le Grand. Відкрийте для себе магію шоколадного мистецтва. Кращий шоколад зі спеціальних сортів какао, натуральні інгредієнти і прекрасна традиція - вкладати душу в улюблену справу, створюючи тільки найкраще...


ЛЮБІМОВ Kids

Шоколадна продукція з колекції Любімов Kids - продукти вищої якості. Рецептура спеціально розроблена нашими технологами для маленьких ласунів і повністю відповідає міжнародним стандартам. Якість протестовано і схвалено компанією, яка дотримується найвищих європейських вимог до якості та безпеки дитячого продукту.


Chocolatier best recipies

Бренд Chocolatier гарантує кращу цінову пропозицію серед цукерок асорті відомого виробника на ринку України. А також, для домашнього приготування десертів, створена лінійка Chocolatier best recipies, яка дозволить творити шоколадні шедеври на власній кухні.Захисний код: