Iсторiя Millenium

Шоколадна фабрика "Millennium" заснована в 1999 році. Сьогодні один з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Україні. Випускає цукерки і шоколад під торговельними марками "Millennium", "Любимов", "Oskar le Grand", "Любимов Kids" і "Золотий Запас"

Мистецтво створювати шоколад

З чого починається шоколад і коли його виробництво перетворюється на мистецтво? Хтось скаже, що з какао-бобів, хтось посилатиметься на божественний напій ацтеків "чоколатль", багато хто пригадає дитинство і цукерки, які були і залишаються найулюбленішим ласощами малюків усього світу незалежно від рас, країн і культури народу. Ми відповімо, що шоколад починається з Мрії, трансформується в Мету і стає Справою, якій присвячують Душу й досвід. Ми раді, що вам цікава наша історія, яка чимось нагадує пригоди першопрохідців. Ми розповімо вам про шоколадну  фабрику "Millennium", про те, як починали, про що мріяли і до чого прийшли зараз. Розповімо на прикладі творів мистецтва (продукції фабрики) зрештою, це ж ми створили нову історію і культ шоколаду в Україні!

Знайомство з шоколадною фабрикою

Отже, дозвольте відрекомендуватися, "Millennium" - фабрика, на якій шоколад став мистецтвом. Це ми створили відомий шоколад "Millennium", "Любимов", "Oskar le Grand", цукерки "Millenium Riviera", "Фрукти в шоколаді". Наша фабрика єдина в Україні отримала ліцензію і право офіційно представляти і випускати солодощі для дітей під TM "Disney". Ми вкладаємо в наш шоколад стільки душі, що це відчувається навіть на рівні смаку, не кажучи вже про якість.

Ми самі надихаємо і надихаємося  шоколадним мистецтвом і хочемо, щоб ви це відчували, купуючи кожну плитку шоколаду або коробку цукерок. Наші шедеври чудово підійдуть для прекрасних спогадів про найсмачніші моменти  вашого життя.

1999 рік. З чого все починалося?

Як ми вже говорили, з мрії і любові до шоколаду, яка об'єднує всіх нас . Ми хотіли створити такий шоколад, щоб ви закохалися в нього з першого разу, відчували кожною клітинкою тіла смак дитинства починаючи з аромату плитки , натурального задоволення без присмаку синтетики і замінників. У 1999 році в Україні не було жодного виробництва (ми маємо на увазі кондитерських виробів), побудованого з нуля. Всі продовжували працювати на старому обладнанні, деякі виробники частково його реконструювали, але ніхто не хотів вкладати гроші і закуповувати нове. Ми вирішили бути першими і не помилилися. Почали з оснащення шоколадної фабрики "Millennium" сучасними виробничими лініями, які були здатні забезпечити нам ту якість продукції, які мали підкорити вас і зробити шанувальниками шоколаду наших марок. Ми починали перетворення виробництва шоколаду в мистецтво і не могли собі дозволити застарілі ресурси, адже ми завжди повинні йти на крок попереду. Перш за все, важливою була  довіра покупця, і ми стали першими в Україні виробниками, які побудували в Дніпропетровську інноваційну, високотехнологічну шоколадну фабрику, здатну задовольнити попит як українських, так і зарубіжних любителів шоколаду. Залучили професійну команду, розробили нові рецепти, унікальні продукти і заявили про себе світу, випустивши першими в країні пористий шоколад "Millennium" і шоколад з цільним горіхом.

Впевнені, ви не раз його куштували!

2001 рiк. Золотий рік в мистецтві "Millennium"

Ми хотіли створити витвори мистецтва, і ми їх створили. У 2001 році шоколадна фабрика "Millennium" випускає новий продукт, який як коштовність доповнює наш асортимент - це шоколад з великим горіхом фундуком під назвою "Millennium Gold". Він не тільки нагадує чари зі смаком, але і упакований інакше. Ми вирішили, що приховувати коштовності неправильно, ними, навпаки, слід пишатися і демонструвати як найбільшу художню цінність. Тому наші дизайнери розробили принципово нову упаковку з прозорим "віконцем", крізь яке видно саму шоколадну плитку.

2004. Натхненні любов'ю

Ми вже говорили, що нас всіх об'єднала любов до шоколаду. Кохання - почуття чарівне, здатне творити, підкорювати і давати неймовірне відчуття польоту. Ми щасливі, коли закохані. Саме це, ні з чим не порівняне відчуття, ми спробували реалізувати в смаку, коли створювали цукерки "Любимов". Через кілька років нам довелося побудувати ще одну лінію виробництва, тому, що цукерок просто не вистачало. Задум вдався!

2006 рiк. Оскар для цінителів шоколаду

Ми випустили "Oskar Le Grand" - шоколад, що відкриває нові грані смаку, завдяки неймовірно тонкій плитці. Шоколатьє стверджують: чим тонше плитка, тим краще розкривається смак. Шоколад "Oskar Le Grand" тане в роті, а ви відчуваєте все багатство розкішних ласощів. У колекції "Oskar Le Grand" зібрані кращі традиції рецептури і шоколадні смаки з усього світу. Смакуючи "Oskar Le Grand", вам здається, що ви відправляєтеся в своєрідну подорож, з якої обов'язково привезете дорогі серцю спогади. "Oskar Le Grand" - гідна нагорода для справжніх цінителів шоколаду, які вміють бачити відтінки і напiвтони.

2008. Іспит від "Disney"

Наші діти - це наша спадщина, і ми просто зобов'язані виховувати любов до доброго шоколаду, щоб потім, коли вони стануть дорослими, їх смак дитинства залишився традиційно солодким і приємним.

Влiтку 2008 року шоколадна фабрика "Millennium" почала випускати солодощі за ліцензією "Disney".

Високі вимоги до стандартів продукції - далеко не єдиний критерій, що визначає можливість отримання ліцензії від "Disney". Був проведений повний аудит виробництва, включаючи і соціальний аудит. Представники "Disney" хотіли переконатися, що всі люди на фабриці мають однакові можливості, гідні умови праці, що на виробництві немає расової дискримінації і не використовується дитяча праця. Ми склали цей іспит, і в асортименті шоколадної фабрики "Millennium" з'явилися цукерки, створені спеціально для дітей та відповідають міжнародним нормам здорового дитячого харчування (ці стандарти регулюють калорійність, якість, безпеку і склад продукції). У комплекті з солодощами від «Disney» завжди йде що-небудь цікаве: інтерактивні завдання або розвиваючі ігри.

2009. Гідна оправа для витвору мистецтва

Якщо хочеш залишатися першим, потрібно постійно рости і розвиватися. Упаковка так само важлива для збереження якості шоколаду, як і сам продукт. Тому ми замислилися над тим, як зробити її красивішою та привабливішою. На фабриці "Millenium" ми нарощували виробничі потужності, шукали нові шляхи, вчилися, вдосконалювалися. Після 2009 року налагодили у себе виробництво, яке використовується тільки в Швейцарії, Японії і, завдяки нам, в Україні (Дніпропетровську). Лінії "Freshpack" упаковують цукерки без доступу повітря і дозволяють довше зберегти їх свіжими. За цією технологією створені і "Millenium Riviera", де в одній коробці зібрані цукерки з трьома цільними горіхами - фундуком, кешью і мигдалем, а також цукерки "Любимов", упаковані в коробки у формі кошику з відкритим верхом.

2011 рік. Brut і традиції Європи

У 2011-му в супермаркетах з'явився екстрачорний шоколад "Millennium Brut". Ті, хто по-справжньому закоханий в шоколад, не змогли встояти перед цим гіркуватим, насиченим, кришталево-чистим смаком, та ще й без шкоди для фігури.

Головна прем'єра 2011 року відбулася завдяки традиційному в Європі (і першому в Україні) шоколадному новорічному календарі, випущеному фабрикою "Millennium". Солодкість кожного дня тепер запам'ятається вам надовго.

2012 рік. Немає межі досконалості

До чого ми прийшли? Точніше було б сказати: що ми продовжуємо? Тому що зупинятися не збираємося. Хіба можна зупинити людей, які розуміють, що їх Мрія стала реальністю?

Шоколадна фабрика "Millennium" зараз - один з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Україні.

Кожен рік ми підтверджуємо свою конкурентоспроможність на найбільшій європейській виставці кондитерських виробів ISM (м. Кельн, Німеччина). Продукція фабрики користується попитом не тільки в Україні. Серед шанувальників нашого шоколаду - Австралія і Філіппіни, США і ОАЕ, країни Євросоюзу.

За результатами незалежних досліджень торгова марка "Millennium" була визнана загальновідомою в Україні - більш нiж 85% населення країни знайомі з продукцією фабрики.

Мистецтво поза часом

Чи вдалося нам перетворити виробництво шоколаду в мистецтво? Ми вважаємо, що так. А підтвердженням тому є найцінніше, що ми маємо - це ви, наші покупці, безмежно закохані у смак справжнього шоколаду. Разом ми знаємо: справжнє задоволення, так само як і великі шедеври, завжди залишаються поза часом!


Захисний код: