Новини шоколадної фабрики MILLENNIUM


Новинки та акції Шоколадній фабрики "Millennium" що пройшли і майбутні події, пов'язані з шоколадом, новини шоколадного ринку, і все те, що ви хотіли знати про шоколад.

Discover Europe

 

Новый вкус шоколада Швейцария     Новый вкус шоколада Миллениум - Германия     Новый вкус шоколада Миллениум - Испания     Новый вкус шоколада Миллениум - Бельгия     Новый вкус шоколада Миллениум - Франция

Відкрий для себе Європу!

На початку квітня під брендом MILLENNIUM виходить нова серія преміального шоколаду з багатообіцяючою назвою Discover Europe.

Особливістю колекції став принципово новий підхід до формування смаку шоколаду. Рецептури підібрані відповідно до уподобань тієї чи іншої європейської країни. Наприклад, чорний шоколад з сіллю - лідер продажів у Бельгії, а чорний шоколад з апельсином - бестселер в Іспанії, французи люблять молочний шоколад, а консервативні німці і швейцарці віддають перевагу шоколаду з цільними горіхами і мигдалем.

Вибагливі поціновувачі відзначать стильний дизайн, виконаний в сучасних тенденціях Європейського ринку. Свіжі відтінки, приємна кольорова гамма і лаконічна матова упаковка підкреслюють унікальність колекції Discover Europe.


Захисний код: