Новини шоколадної фабрики MILLENNIUM


Новинки та акції Шоколадній фабрики "Millennium" що пройшли і майбутні події, пов'язані з шоколадом, новини шоколадного ринку, і все те, що ви хотіли знати про шоколад.

"Millennium" до Європи!

Шоколадна фабрика "Millennium" - один з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Україні. Кожен рік ми підтверджуємо свою конкурентоспроможність на найбільшій європейській виставці кондитерських виробів ISM (м. Кельн, Німеччина). Виставка 2013 року, яка відбулася 27-30 січня, не стала винятком ☺

Ми пишаємося, що представляємо не тільки нашу фабрику на цій виставці, але й нашу країну. Хоча багато відвідувачів нашого стенду не можуть повірити, що наш шоколад виробляють в Україні. Так як і за смаком, і по дизайну упаковки вони з ходу дають визначення нашої продукції, як бельгійський шоколад ☺ Але ж ми з вами знаємо, що найсмачніший шоколад - це наш український шоколад, шоколад фабрики "Millennium".

 

 

На сьогоднішній день продукція фабрики користується попитом не тільки в Україні та Росії. Серед шанувальників нашого шоколаду - Австралія і Філіппіни, США і ОАЕ, країни Євросоюзу. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому!

 


Наші партнери з Філіппін

 

Раді поділитися з вами деякими цікавими фотографіями з виставки. Сподіваємося, вам сподобається☺

 


Чи буває зелений шоколад? Буває!


А шоколадних суші не бажаєте?Шоколадний майстер клас з приготування трюфелів ручної роботи


  Шоколадні іграшки на ялинці☺


Шоколадні декорації на торт, тістечко... так просто так!


Шоколадні сумочки - відмінний сувенір з подорожі


Захисний код: