Новини шоколадної фабрики MILLENNIUM


Новинки та акції Шоколадній фабрики "Millennium" що пройшли і майбутні події, пов'язані з шоколадом, новини шоколадного ринку, і все те, що ви хотіли знати про шоколад.

Шоколадна фабрика "Millennium" завойовує Європу

На найбільшій європейській виставці кондитерських виробів ISM, яка проходить щорічно в Кельні (Німеччина), в цьому році успішно представила свою продукцію Шоколадна фабрика "Millennium".

Можемо з упевненістю заявити, що минула виставка показала гідний рівень української компанії як європейського виробника, що випускає конкурентоспроможну продукцію, яка користується попитом не тільки на внутрішньому ринку, та  на світовому.

Слід особливо відзначити інтерес  зарубіжних відвідувачів та учасників виставки до експозиційного стенду компанії. На фоні 1500 експонентів, представників 66 зарубіжних країн, продукція шоколадної фабрики "Millennium" викликала великий інтерес і була визнана потенційними клієнтами.

Причина цьому - смачна і якісна продукція, сучасний неповторний дизайн упаковок, привітний і компетентний персонал.

Шоколадна фабрика "Millennium" вже багато років співпрацює із зарубіжними партнерами. Серед них - компанії з Євросоюзу, Росії, країн СНД. Ми були приємно здивовані, дізнавшись, що продукція фабрики дуже сподобалася представникам держав, в яких шоколадні вироби з України фактично не представлені. Її високо оцінили фахівці з Китаю, Японії, Північної Африки, ОАЕ, Сінгапуру, Філіппін та iн.

Отже, основними завданнями компанії найближчим часом є:

• розширення географії дистрибуції в країнах Центральної та Західної Європи;

• зміцнення позицій на вже освоєних територіях Європи, Росії та СНД;

• вихід на нові перспективні ринки країн, що розвиваються Близького і Далекого Сходу, а також Північної Африки.


Захисний код: