Все про шоколад

У свiтi виготовляється велика кiлькicть сортiв шоколаду, головнi складовi якого, на перший погляд, абсолютно однаковi: терте какао, какао-масло, цукор. Вiд чого ж смак так вiдрiзняється?

Шоколад «Любимов» Асорті

Найпопулярніші види шоколаду від торгової марки «Любимов» у вишуканому Асорті, де кожен неодмінно знайде для себе новий яскравий смак серед улюблених шоколадних ласощів.


Новий батончик «MILLENNIUM Air chocolate»

Найпопулярніший пористий шоколад тепер в зручному форматі батончика! Це ідеальне поєднання яскравого смаку какао, делікатною пористої структури та ніжною начинки.


Новий шоколад «Любимов»

Широкий асортимент нової колекції від ТМ «Любимов» здатний задовольнити потреби найвибагливіших шанувальників шоколаду в плитках. У лінійці присутні традиційний молочний, класичний чорний шоколад і шоколад зі смачними й корисними наповнювачами, серед яких мигдаль, цукати, родзинки, арахіс та карамель.


Новий шоколад «Millennium Favorite»

У ньому гостро виражений смак какао, гірка нота переважає над солодкою. Визнано, що вміст какао близько 70-80% дозволяє відчути повну гамму смаку какао продуктів, з яких виготовлено шоколад. А шоколад з додаванням спеціально відібраного натурального молока вищої категорії якості - класичний рецепт молочного шоколаду. Щоб урізноманітнити смак, наші шоколатьє додали в чорний шоколад цукати, а в молочний - трохи карамелі.


Шоколадний батончик «Millennium Golden Nut» з цілим горіхом

Чорний або молочний шоколад, ніжне праліне і цільний фундук вдало поєднуються у новому батончику «MILLENNIUM GOLDEN NUT» - це ваше щоденне джерело вітамінів, мікроелементів та гарного настрою.


Шоколад з начинками «Любимов»

Класичний чорний шоколад 73% какао з вишуканою трюфельною начинкою та ніжною начинкою «тірамісу» - це дійсно шедеври кулінарного мистецтва. Потіште себе та ваших близьких шоколадними десертами від «Любимов»!


Елегантний шоколадний батончик «Любимов»

Улюблені десерти відтепер в зручній упаковці! Широкий асортимент смаків батончиків здатний задовольнити навіть вибагливого цінителя шоколаду. Дозвольте собі маленькі радощі: мінімум калорій - максимум задоволення!


Пористий шоколад "Millennium Air Chocolate"

Повітряний - це перше, що хочеться сказати про цей продукт. Дуже ніжний та  трепетний шоколад, що тане в роті . Ця кондитерська знахідка сподобається витонченим і чуттєвим натурам.Захисний код: