Новини шоколадної фабрики MILLENNIUM


Новинки та акції Шоколадній фабрики "Millennium" що пройшли і майбутні події, пов'язані з шоколадом, новини шоколадного ринку, і все те, що ви хотіли знати про шоколад.

Нові смаки батончиків Millennium

черный шоколад со вкусом зеленого чая

молочный шоколад с нежной муссовой начинкой

Популярна колекція шоколадних батончиків MILLENNIUM доповнилася двома новими яскравими смаками: чорний шоколад з пористої начинкою зі смаком зеленого чаю і молочний шоколад з ніжною мусовою начинкою.

Відмітна особливість батончика Green Tea в тому, що основою начинки став освіжаючий смак японського чаю Matcha. Matcha є одним з найбільш корисних видів чаю, тому що містить велику кількість корисних речовин, вітамінів, антиоксидантів і мікроелементів. Він підвищує імунітет, поліпшує роботу мозку, уповільнює процес старіння організму.

Батончик Millennium Mousse - це абсолютна новинка на ринку шоколадних виробів. Батончик поєднує в собі легку, повітряну мусову начинку і ніжний молочний шоколад. Мус - фірмове французьке десертне блюдо, представник високого кондитерського мистецтва. Його готують на основі збитих до щільної піни білків, меренги і густих вершків.


Захисний код: