Акції

Слідкуйте за нашими новинами, оновленнями як на сайті, так і в соціальних мережах. Приймайте активну участь в наших конкурсах і отримуйте солодкі призи від шоколадної фабрики MILLENNIUM.

Створення дизайну для коробки цукерок

 

У кожної щасливої людини є своє улюблене місто. Найчастіше улюбленим містом, є те місце, де людина народилася або провела багато часу. Частіше за все улюбленим містом називають те, де проминало дитинство людини, адже саме з дитинством у більшості людей виникають найприємніші спогади. Скільки б не було років людині, вона завжди пам'ятає якісь моменти зі свого дитинства, а разом з ними і місця, де вони відбувалися, тобто в улюбленому місті. Причому, цьому місту зовсім не обов'язково бути столицею. Воно може бути тихим містечком або індустріальним гігантом, і в той же час бути найулюбленiшим містом, так як з ним пов'язано багато приємних вражень.


Дніпропетровськ - наше улюблене місто!

Вперше в історії міста Дніпропетровська ТОВ «Малбі Фудс» (Організатор конкурсу) та ТМ «Millennium» оголошують КОНКУРС на створення дизайну для коробки цукерок "Дніпро вечірній" (з фантастичними видами нашого улюбленого міста).

Товариство з обмеженою відповідальністю «Малбі Фудс» (Організатор конкурсу) засновано в 1999 році в м. Дніпропетровську. Сьогодні один з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Україні. Випускає цукерки і шоколад під торгівельними марками «Millennium», «Любимов», «Oskar le Grand», «Disney» та «Золотий Запас».

Умови конкурсу:

 

  • Призовий фонд: 8 000 гривень

  • Спеціалізація: Дизайн упаковки

  • Назва цукерок: "Дніпро вечірній"

  • Торгівельна марка: "Millennium"

 

Основне завдання:

1) Створити дизайн коробки на розгортці / на крої і візуальний вигляд (зібрана коробка) - якщо ви професійний дизайнер. Або надати ідею у вигляді JPG файлу з фейсинга / лицьовою частиною можливого дизайну коробки (розмір лицьової частини коробки 250 * 320 мм) - якщо ви не дуже досвідчений дизайнер.

2) На лицьовій стороні коробки обов'язково має бути два логотипи: "Дніпро вечірній" (основний, довільний) і "Millennium" (додатковий, вихідник надається).


Додатки:

 

1. Крій коробки (використання - за бажанням).
2. Продуктові плани (використання в дизайні - за бажанням).
3. Логотип MILLENNIUM у форматі EPS (логотип "Дніпро вечірній" - довільний шрифт на розсуд автора).
4. Бриф на розробку дизайну.

 

Всі майнові права інтелектуальної власності на дизайн, створений за замовленням Організатора конкурсу, і що став переможцем, будуть належати Організатору конкурсу. Основною умовою виплати призу, буде висновок Ліцензійної угоди про передач

у всіх майнових прав на дизайн.

 Контактна особа по проекту з боку Організатора конкурсу:

 

Увага!
Конкурс продовжено до 31.10.2013 р. Результати конкурсу та переможець будуть оголошені - 20 листопада 2013 р.

 

Світлана Корнілова

моб. (067) 524-84-48email  kornilova@malbi.dp.ua

 

Додатки:

Умови акції

Завантажити файл №1

Завантажити файл №2

Завантажити файл №3

Завантажити файл №4


Захисний код: