Новини шоколадної фабрики MILLENNIUM


Новинки та акції Шоколадній фабрики "Millennium" що пройшли і майбутні події, пов'язані з шоколадом, новини шоколадного ринку, і все те, що ви хотіли знати про шоколад.

Підсумки конкурсу зі створення дизайну для коробки цукерок «Дніпро Вечірній»

 

Прийшов час підвести підсумки творчого конкурсу, який був присвячений рідному місту Шоколадній Фабрики «Мілленіум» - місту Дніпропетровську. Конкурс тривав рекордні три місяці, двічі подовжувався за проханнями учасників, і завершився 31.10.2013р.

 

 

 

Нагадаємо , що завданням конкурсу була розробка дизайну для коробки цукерок з назвою «Дніпро Вечірній ». Готова конкурсна робота повинна була містити елементи фірмового стилю торгової марки « Міленіум» і графічно передавати зв'язок з назвою «Дніпро Вечірній ».


Перш за все, хочемо подякувати всім учасникам за те , що взяли участь у конкурсі. Члени журі з великим задоволенням розглянули всі роботи , захоплюючись ідеями учасників , неординарним підходом до завдання і креативністю їх виконання.


Було нелегко зробити вибір серед безлічі таких різних робіт . Після тривалих обговорень керівництвом Шоколадній Фабрики «Міленіум » було прийнято рішення , що переможцем у конкурсі стає  Леся Музика.

Презентація робіт переможця ТУТ

 

Від душі вітаємо переможницю , і просимо зв'язатися з нами за телефоном моб. (067) 524-84-48 або електронною поштою: kornilova@malbi.dp.ua  для подальшого обговорення умов отримання призу.

 


Захисний код: